• Ukrainian
  • English
  • Russian

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

 

    Контекстна реклама - це ексклюзивне розміщення інформації про вашу компанію в найбільш ефективних місцях, спеціально виділених на першій сторінці пошукових систем Google - система Google AdWords, Яндекс - система Яндекс.Директ, Rambler - система Бігун.

 

  Контекстна реклама, як і всі інші види реклами, може переслідувати ті чи інші цілі, наприклад: підвищення продажів, проведення рекламної акції, максимізація трафіку, вивід на ринок нового товару або послуги, розкрутка бренду.

 

  

  Контекстна реклама оплачується за принципом "pay-per-click" - оплата за кліки. Фактично, рекламодавцем оплачується кожний перехід на сайт по контекстному рекламному оголошенню. Таким чином, бюджет на контекстну рекламу формується виходячи з прогнозу середньої ціни переходу, і кількості переходів на заданий період.

 

  Переваги контекстної реклами: 

 

- відносна дешевизна (порівняно з іншими видами реклами); 

- ефективне обрання цільової аудиторії  - відбір потенційних клієнтів, скорочення часу між рекламною пропозицією і здійсненням покупки; 

- можливість відслідковувати витрати коштів на рекламну кампанію на всіх її стадіях.

 

  За допомогою контекстної реклами від компанії «Майстерня бізнесу» за невеликі кошти ви зможете отримати миттєвий результат якісної реклами, збільшення кількості відвідувачів і клієнтів сайту.