• Ukrainian
  • English
  • Russian

САЙТИ – СТВОРЕННЯ, ПРОСУВАННЯ, СУПРОВОДЖЕННЯ

 

      Інтернет сьогодні є однією з найбільш швидко зростаючих і перспективних областей комерційної діяльності. У сучасному світі кожна поважаюча себе компанія прагне мати свій власний сайт і приділяє особливу увагу рекламі в мережі  інтернет. 

 

 

 

 

  Команда професіоналів консалтингової компанії «Майстерня бізнесу» крокує в ногу з часом і пропонує комплекс послуг по створенню, просуванню і супроводженню сайту. 

 

1. Створимо для Вас будь-який вид сайту від сайту-візитки до порталу. За Вашим побажанням ми як кубік рубік продумаємо ретельно складові модулі сайту і створимо цілісну конструкцію, легку і зручну для сприйняття і управління. 

 

2. Підберемо для сайту правильне дизайнерське рішення. Дуже важливо, щоб сайт був не тільки візуально привабливий, але і виконував свої основні функції - робив Вашу компанію і бренд Вашої компанії впізнаваними, Ваші послуги та / або продукцію тими, що добре продаються. 

 

3. Продумаємо разом з Вами ефективне наповнення, адже від хорошої якості змісту залежить висока відвідуваність сайту, легкість підйому на лідируючі позиції в пошукових системах. 

 

4. Протестуємо продукт, по найголовнішим напрямкам - по функціональності, по сприйняттю візуальному та інформативному, якщо потрібно внесемо корегування. Готовий сайт викладаємо в інтернет. 

 

5. Розкрутимо Ваш сайт. Наш підхід у просуванні комплексний, мета якого - вивести Ваш сайт в топ позиції в пошукових системах, збільшити відвідуваність сайту і як результат підвищити Ваш дохід. Ми знаємо як зробити з сайту повноцінний маркетинговий інструмент компанії, здатний зменшити витрати і принести додатковий прибуток. 

 

Але це ще не все .... 

 

  Ми також можемо запропонувати послуги з обслуговування Вашого сайту, інтернет-магазину, порталу. 

 

• Наш контакт-центр зробить Ваш сайт «живим» - буде викладати актуальні новини, оновлювати продукцію, тексти, картинки, статті, прайси і т.д. Ми також працюємо з соціальними мережами, просуваємо товари та / або послуги сайту в соціальних мережах: Вконтакте, Facebook, Twitter, Youtube.

 

Наш колл-центр буде приймати вхідні дзвінки і професійно проводити продажи або інформувати клієнта за певним Вами сценарієм. Оператори колл-центру мають можливість легко обдзвонювати юридичних і фізичних осіб, пропонуючи Ваші товари та послуги, розсилаючи комерційні пропозиції, робити повторні дзвінки і завершувати продажи.