• Ukrainian
  • English
  • Russian

WEB-ДИЗАЙН: САЙТИ, ВЕБ-БАНЕРА, АНІМОВАНІ ВЕБ-БАНЕРА

 

    Дизайн - це перше, на що звертає увагу користувач, зайшовши на інтернет-ресурс. Розробка дизайну - важлива складова для будь-якого сайту. Подорожуючи по просторах інтернету, ви напевно помічали, що одні веб-сторіночки притягують погляд, інші ж хочеться закрити і більше туди не повертатися. 

 

  Основні завдання веб – дизайну:

- унікальність;

- залучення уваги; 

- донесення певної інформації.

 

 

Існує два основних види дизайну - це унікальний дизайн і шаблонний.   

 

• Унікальний дизайн. Це той дизайн, який відмалювали з нуля, під конкретне замовлення. Замовник, в основному завжди, дає повну свободу дій. 

 

• Шаблонний дизайн. Дизайн, який розробляється на основі створеного шаблону, але це не означає, що у когось є такий же. Вартість такого шаблону стоїть на порядок нижче унікального. 

 

   Консалтингова компанія «Майстерня бізнесу» пропонує веб-сайти з гарним, якісним дизайном, з правильною і зручною організацію інтернет-сторінок та їх вмісту.  

 

    Рекламу сайту сьогодні не можливо собі уявити без використання банерів

 

  Банер - рекламний блок, при клацанні мишкою по якому відбувається перехід на рекламований сайт або внутрішню сторінку. Хороший банер викликає у відвідувача сайту зацікавленість, бажання перейти по посиланню і дізнатися, що пропонують. 

   

 Банери бувають: 

 

Статичні банери представляють собою зображення в форматах jpeg, png, bmp. 

 

Gif-банери - це анімовані рекламні ролики. Загалом, являють собою послідовну зміну зображень з певною швидкістю, що і створює анімаційний ефект.

 

Flash-банери - ще один різновид анімованих банерів. 

 

Rich-media банери - справжня квінтесенція всіх переваг інших видів банерів. Можливості rich-media банерів практично безмежні: у них можна використовувати безліч красивих ефектів, звуковий супровід, реакцію на дії користувача. Rich-media банери "розумнішими" всіх інших банерів. Вони можуть змінювати свій розмір залежно від дій користувача. Вони виглядають як відеоролики, але при цьому "важать" разів у десять менше. 

  

  Компанія «Майстерня бізнесу» створює баннера, які не тільки привертають до себе увагу, інтригують але й залучають до дії - до переходу на Ваш сайт.