• Ukrainian
  • English
  • Russian

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ АУТСОРСИНГ

 

     Бухгалтерські послуги - послуги, які постійно затребувані у зв'язку з мінливим  вітчизняним законодавством, встежити за всіма нововведеннями і нюансами якого без допомоги фахівців далеко не завжди можливо.Правильно, грамотно і оперативно вести бухгалтерський облік організації може тільки кваліфікований бухгалтер з досвідом роботи, якого знайти в наш час досить важко.

   

 

  

 

   Ми гарантуємо бездоганне ведення бухгалтерського обліку та повноцінний бухгалтерський супровід підприємств, фірм і приватних підприємців. Довіряючи професіоналам, Ви забезпечите свій бізнес і будете спокійні за його успішність і прибутковість.

 

  Бухгалтерське обслуговування фірм і підприємств здійснюється таким чином, що у разі виникнення будь-яких обставин у одного з фахівців, всі зобов'язання та роботи може виконати інший професіонал, без шкоди якості і термінів. Безсумнівно, перевагою є й те, що професіонали, які здійснюють аутсорсинг бухгалтерії, регулярно підвищують свій рівень знань, постійно і пильно стежать за змінами законодавства в області бухгалтерського обліку. Це дозволяє значно мінімізувати ризики від помилок (що тягнуть накладення штрафів) і бездоганно здійснювати бухгалтерський супровід на високому професійному рівні.

 

 Аутсорсинг бухгалтерії- це оплата тільки за бухгалтерські послуги. Заробітна плата (а також податки з неї), лікарняні, відпускні та інші виплати - повністю відсутні. Бухгалтерська звітність здається в конкретний обумовлений термін без форс-мажорів і зривів (раптова хвороба чи відсутність з поважної причини).

 

  Звертайтеся до компанії "Майстерня бізнесу" і переконайтесь в тому, що аутсорсинг бухгалтерії набагато вигідніше, ніж утримання штатного бухгалтера.